Nežiaduce reakcie na krmivo (potravinové alergie a / alebo intolerancia) spôsobujúce kožné a / alebo tráviace ťažkosti. Tráviace problémy napr. Hnačka, vracanie a plynatosť, vyvolané malabsorpcie, ťažkosťami trávenia, exokrinné pankreatickou insuficienciou (EPI) a akútne gastroenteritídou. Syndróm zápalového ochorenia čriev (IBD).

Indikácie
: Nežiaduce reakcie na krmivo (potravinové alergie a / alebo intolerancia) spôsobujúce kožné a / alebo tráviace ťažkosti. Tráviace problémy napr. hnačka, vracanie a plynatosť, vyvolané malabsorpcie, ťažkosťami trávenia, exokrinné pankreatickou insuficienciou (EPI) a akútnou gastroenteritídou. Syndróm zápalového ochorenia čriev (IBD).

Vlastnosti a charakteristika krmiva: Hydrolyzovaná bielkovina z lososa s molekulárnou hmotnosťou pod 10.000 Daltonov je vysoko stráviteľná a málo alergénny. Ryža je málo alergénne a dobre stráviteľná, preto je ideálnou zložkou hypoalergénnych diét. Navyše neobsahuje glutén (lepok), takže je tolerovaná aj psy s gluténová alergiou / intoleranciou. Vďaka veľmi kvalitným a vysoko stráviteľným živinám sú maškrty obzvlášť vhodné pre psov s hnačkou z tenkého čreva. Psyllium obsahuje rozpustnú vlákninu tvoriacu gél, ktorá na svoju hmotu dokáže absorbovať niekoľkonásobne väčšie množstvo tekutiny. Psyllium je známe svojim priaznivým vplyvom na reguláciu aktivity tráviaceho traktu. Kompletná vyvážená diéta s obsahom živín, ktorý vyhovuje nutričným požiadavkám vyšších vekových kategórií rastúcich šteniat a dospelým psom.

Doplňujúce informácie: SPECIFIC ™ CDD-HY Food Allergy Management je kompletná vyvážená hypoalergénne diéta s obmedzeným množstvom surovín (založená na ryžu a hydrolyzované lososie bielkovine), ktorá spĺňa nutričné ​​požiadavky vyšších vekových kategórií rastúcich psov i dospelých psov s potravné alergiou. Pre potlačenie príznakov potravné alergie je nevyhnutné, aby pes nedostával inú potravu, ako hypoalergénne diétu. Ak chce majiteľ svojho psa s potravné alergiou odmeniť maškrtou, mal by použiť SPECIFIC ™ CT-HY Hypoallergenic Treats. Tieto maškrty obsahujú rovnaké suroviny ako diéta SPECIFIC ™ CDD-HY Food Allergy Management. U psov, ktorí túto diétu tolerujú, môžu byť preto maškrty bez obáv použité.
Osvedčeným postupom pri diagnostike potravinových alergií je domáca eliminačná diéta, nasledovaná provokačnými testy jednotlivých surovín. Pokiaľ nie je používanie domácej eliminačnej diéty z praktických dôvodov uskutočniteľné, možno namiesto nej použiť diétu SPECIFIC ™ CDD-HY Food Allergy Management. Vysoká kvalita a stráviteľnosť použitých surovín a zvýšená hladina elektrolytov umožňuje použiť diétu aj u pacientov s tráviacimi problémami, ako sú poruchy črevnej absorpcie, maldigescia a / alebo nedostatočnosť pankreasu. U psov s tráviacimi problémami sa odporúča rozdeliť celú dennú dávku SPECIFIC ™ CDD-HY Food Allergy Management na 3-5 za deň. Exokrinnej pankreatické insuficiencie je typická výrazne zníženou produkciou pankreatických tráviacich enzýmov. SPECIFIC ™ CDD-HY Food Allergy Management je ľahko stráviteľná a preto je pre pacientov s exokrinné pankreatickou insuficienciou ideálnou voľbou. Aj napriek tomu sa však odporúča podávať krmivo spolu s preparátmi pankreatických enzýmov.

Zloženie: Ryža, hydrolyzovaná bielkovina z lososa, ryžový proteín, bravčový tuk, minerálne látky, vitamíny a stopové prvky, prášková celulóza, slnečnicový olej, psyllium.

Antioxidanty: Aditíva schválená EC: BHA, BHT.

Neobsahuje syntetické farbivá ani ochucovadlá.

Denná kŕmna dávka v gramoch: Individuálne denná kŕmna dávka je závislá na mnohých faktoroch ako sú napr .: plemeno, vplyvy prostredia, ročné obdobia, aktivita apod .. Odporúča sa preto priebežne monitorovať kondíciu a telesnú hmotnosť psa a kŕmnu dávku upraviť podľa jeho individuálnych nárokov a potrieb.

CDD-HY12

Tabuľka dát

Určenie
Ochorenia kože
Ochorenia zažívacieho aparátu

Overené našimi zákazníkmi

Pozrite si posledné hodnotenia našich zákazníkov.

Výhody:
Rychle dodanie Tovar vzdy skladom
Pečať overené zákazníkmi

Diana C. 27.06.2024

5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Štandardne rýchle dodanie 2.den po objednaní, v prípade akýchkoľvek zmien/ vrátenia/zrušenia rýchla a ústretová komunikácia, nech sa obchodu darí
Pečať overené zákazníkmi

Eva K. 17.06.2024

5.005.005.005.005.00
Výhody:
Rýchlo, jasne, cenovo dostupné
Celkový názor:
Objednávam pravidelne, vždy je to rýchlo vybavené , k plnej spokojnosti nemám žiadne výhrady. Ja a moje psy sme maximálne spokojný. Ďakujeme.
Pečať overené zákazníkmi

Petra C. 12.06.2024

5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Zabezpečenie potrebného tovaru bez potreby návštevy kamennej predajne.
Pečať overené zákazníkmi

Milan N. 08.06.2024

5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Rýchle dodanie, veľký vyber, slušne ceny
Pečať overené zákazníkmi

Blažena D. 30.05.2024

5.005.005.005.005.00
Výhody:
Rýchle dodanie Super komunikácia Vedia poradiť
Pečať overené zákazníkmi

Mária Š. 27.05.2024

5.005.005.005.005.00