Potravinové alergie alebo intolerancie, ktoré sa všeobecne prejavujú kožnými alebo tráviacimi ťažkosťami. Gastrointestinálne ochorenia, ako je hnačka, vracanie a plynatosť. Malabsorpciou / maldigescia. Exokrinné pankreatické insuficiencie. Zápal hrubého čreva.

Vlastnosti a charakteristika krmiva:
Jahňacie mäso je zdrojom vysoko kvalitného proteínu s nízkou alergénnosti, do hypoalergénne diéty sa preto výborne hodí. Vďaka obsahu vysoko kvalitných a vysoko stráviteľných zložiek je diéta výborne použiteľná u pacientov s ochorením tenkého čreva. Psyllium je rozpustná, bobtnajúci vláknina, ktorá na svoju hmotu môže nadviazať niekoľkonásobné množstvo vody a má známy priaznivý účinok na reguláciu aktivity tráviaceho traktu.


Doplňujúce informácie: SPECIFIC ™ FDW Food Allergen Management je kompletná a vyvážená hypoalergénne diéta s veľmi obmedzeným surovinovým zložením. Na rozdiel od domácich hypoalergénnych diét je podávanie diét komerčných pre majiteľov veľmi pohodlné. Predpokladom prevencia vzniku nežiadúcich reakcií na krmivo je podávanie iba hypoalergénne diéty s absolútnym vylúčením ostatných potravín. Vďaka vysokej stráviteľnosti tuku, bielkovín i sacharidov je diéta SPECIFIC ™ FDW Food Allergen Management vhodná pre pacientov s ťažkosťami trávenia a pôsobí preventívne proti hnačke, zápalu hrubého čreva a flatulenciu. Pre výživu pacientov s klinickými príznakmi hnačky z tenkého čreva je doporučené rozdeliť celkovú kŕmnu dávku na 3 - 5 čiastkových dávok, aby sa predišlo prejavom gastrointestinálneho ochorenia. V diéte SPECIFIC ™ FDW Food Allergen Management je zvýšený obsah medi a zinku, ktoré majú priaznivý vplyv na stav kože a srsti. Exokrinnej pankreatické insuficiencie sa prejavuje zníženou sekréciou pankreatických tráviacich enzýmov. Diéta SPECIFIC ™ FDW Food Allergen Management je ľahko stráviteľná a preto ideálne pre pacientov s exokrinné pankreatickou insuficienciou. Aj napriek tomu je odporúčané podávať krmivo s preparátmi pankreatických enzýmov.

Kontraindikácie: Mačiatka, gravidné a dojčiace mačky. Mačky s preukázanou precitlivenosťou na jahňacie / ryžu.

Zloženie: Jahňacie mäso, ryža, sójový olej, minerálne látky, semená skorocelu štiavolistý (psyllium), vitamíny a stopové prvky, taurín, metionín.

Neobsahuje žiadne umelé antioxidanty, syntetické ochucovadlá a farbivá.

Denná kŕmna dávka v gramoch: Individuálne denná kŕmna dávka je závislá na mnohých faktoroch ako sú napr .: plemeno, vplyvy prostredia, ročné obdobia, aktivita apod .. Odporúča sa preto priebežne monitorovať kondíciu a telesnú hmotnosť mačky a kŕmnu dávku upraviť podľa jej individuálnych nárokov a potrieb.

FDW

Tabuľka dát

Určenie
Ochorenia zažívacieho aparátu

Overené našimi zákazníkmi

Pozrite si posledné hodnotenia našich zákazníkov.

Výhody:
Rychle dodanie Tovar vzdy skladom
Pečať overené zákazníkmi

Diana C. 27.06.2024

5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Štandardne rýchle dodanie 2.den po objednaní, v prípade akýchkoľvek zmien/ vrátenia/zrušenia rýchla a ústretová komunikácia, nech sa obchodu darí
Pečať overené zákazníkmi

Eva K. 17.06.2024

5.005.005.005.005.00
Výhody:
Rýchlo, jasne, cenovo dostupné
Celkový názor:
Objednávam pravidelne, vždy je to rýchlo vybavené , k plnej spokojnosti nemám žiadne výhrady. Ja a moje psy sme maximálne spokojný. Ďakujeme.
Pečať overené zákazníkmi

Petra C. 12.06.2024

5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Zabezpečenie potrebného tovaru bez potreby návštevy kamennej predajne.
Pečať overené zákazníkmi

Milan N. 08.06.2024

5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Rýchle dodanie, veľký vyber, slušne ceny
Pečať overené zákazníkmi

Blažena D. 30.05.2024

5.005.005.005.005.00
Výhody:
Rýchle dodanie Super komunikácia Vedia poradiť
Pečať overené zákazníkmi

Mária Š. 27.05.2024

5.005.005.005.005.00